-15%

GORENJE Фен HD203BG

 • Приклучна сила : 2000 W
 • Заштита од прегревање
 • Дополнителна нега со јонизатор
 • Филтер кој се отстрануваДостапност:

Нема на залиха

1,950.00 ден 1,650.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Дополнителна нега со јонизатор
 • Филтер кој се отстранува
 • Moжност за закачување
 • Едноставна механичка контрола
 • Регулација на брзината: 2
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Куќиште: Пластично
 • Бучност: 78 dB(A)
 • Приклучна моќ(V): 220-240 V
 • Приклучна моќ: 2.000 W
 • Должина на приклучен кабел: 2 m
 • Димензии (ШxВxД): 22 × 28,5 × 8,5 cm
 • 2 години гаранција

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.