-13%

GORENJE Електрична скара TG2514B

– Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
– Температурни нивоа: 5
– Моќност на грејачот: 1.400 W
– Димензии на плотната 37х27 см


4,240.00 ден 3,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Алуминиум
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Рамна плоча за печење
 • Еднострани плочи што се вадат
 • Конвенционален грејач
 • XXL
 • Температурни нивоа: 5
 • Отворена скара
 • Индикатор за температура
 • Регулирање на температурата
 • Црвен индикатор за работа
 • Едноставно печење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Одводен канал за истекување на маслото
 • Рачка за носење
 • Сигурносно затварање
 • Ладни рачки
 • Моќност на грејачот: 1.400 W
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Ширина на зоната за печење: 37 cm
 • Длабочина на зоната за печење: 27 cm
 • Димензии (ШxВxД): 53,5 × 7,4 × 28,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,8 × 9,6 × 32,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg
 • Приклучна моќ: 1.400 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.