-12%

GORENJE Електричен шпорет E6110WB

 • Енергетска класа: А
 • Боја: Бела
 • Приклучна моќ: 8.200 W
 • Врата: Стакло
Достапност:

Нема на залиха

15,389.00 ден 13,490.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: А
 • Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал
 • Боја: Бела
 • Боја на рачката: BK070
 • Врата: Стакло
 • Класична шарка на вратата
 • Употреблив волумен на рерната: 65 l
 • Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • Електрична плоча за готвење
 • 1 експрес рингла 2 стандардни големи рингли 1 стандардна мала рингла
  -лево напред: Ø 22 cm, 2 kW,
  -десно напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
  -лево назад: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
  -десно назад: Експрес рингла 18 cm, 2 kW
 • Конвенционална рерна – 65 l
 • Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Водилки за тави: Водилки на извлекување
 • Чистење со AquaClean функција
 • Силвермат-емајл (SilverMatte)
 • Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
 • Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
 • Потрошувачка на електрична енергија: 0,87 kWh (конвенционална)
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 67,6 × 96 × 71,9 cm
 • Бруто тежина на апаратот: 51,5 kg
 • Приклучна моќ: 8.200 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.