-9%

GORENJE Електричен шпорет E51102AW

 • Енергетска класа : B
 • Боја : бела
 • Приклучна сила: 7,4 kW
 • Врата: Стакло
Достапност:

Нема на залиха

13,740.00 ден 12,490.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: B
 • Материјал на управувачката плоча: Емајл
 • Боја: Бела
 • Врата: Стакло
 • Материјал на поклопецот: Лакиран
 • Класична шарка на вратата
 • Употреблив волумен на рерната: 53 l
 • Максимална површина на тавата за печење: 1.230 cm²
 • Облик на копчињата: Неосветлен избор на функции на копчето
 • Електрична плоча за готвење
 • 1 експрес рингла 2 стандардни големи рингли 1 стандардна мала рингла
  -лево напред: Експрес рингла 18 cm, 2 kW,
  -десно напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
  -лево назад: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
  -десно назад: Ø 18 cm, 1.5 kW
 • Конвенционална – 53 l
 • Начини на загревање:
  -Долен и горен грејач
  -Долен грејач
  -Горен грејач
 • Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Водилки за тави: Водилки на извлекување
 • Eco Clean емајл (рерна и тави)
 • Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
 • Потрошувачка на електрична енергија: 0,92 kWh (конвенционална)
 • Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 60,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 36 kg
 • Приклучна моќ: 7.400 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.