-34%

GORENJE Електричен радијатор OR2000MM

 • Место на употреба: Собен
 • Моќност на греачот: 2.000 W
 • Број на ребра: 9
 • Димензии (ШxВxД): 28 × 64 × 42,5 cm

5,270.00 ден 3,491.00 ден

Спореди

Опис

 • Осигурувач: 10 A
 • Тип на напојување: AC
 • Фреквенција: 50 Hz
 • Број на ребра: 9
 • Место на употреба: Собен
 • Моќност на греачот: 2.000 W
 • Приклучна моќ(V): 230 V
 • Димензии (ШxВxД): 28 × 64 × 42,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 14,3 × 66,5 × 48,3 cm
 • Нето тежина на апаратот: 9,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 10,5 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.