-13%

GORENJE Чистач на пареа SC 1200 W

– Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 55 × 18,5 cm
– Нето тежина на апаратот: 2,5 kg
– Бруто тежина на апаратот: 2,7 kg
– Приклучна моќ: 1.200 W


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

Чистењето на пареа е едноставно и еколошки. Чистачот на пареа ефикасно ги отстранува прашината, алергените и непријатните мириси и уништува до 99,9% од грините и бактериите. Ги дезинфицира сите видови тврди површини само со употреба на вода.

Уживајте при користење на чистачот на пареа на различни тврди подови – паркет, керамички плочки, линолеум, гранит или мермер. Ефикасно отстранува разни видови на дамки како што се дамки од масло, млеко или кафе.

 • Регулирање на пареата
 • Син индикатор
 • Крпа за чистење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Куќиште: Пластично
 • Должина на приклучен кабел: 5,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 27,5 × 113 × 15,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 55 × 18,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2,7 kg
 • Приклучна моќ: 1.200 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.