-9%

GORENJE Блендер BSM 600PR

 • Боја: бела/розе
 • Моќност на моторот (max): 250 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Волумен на садот: 0,6 l
Достапност:

Нема на залиха

2,080.00 ден 1,890.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 •  AC мотор за сигурно работење
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Челик
 • Боја: бела/розе
 • Лесно чистење
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Сад за носење
 • Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење
 • Волумен на садот: 0,6 l
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • Отворање на капакот
 • Вакумски ногарки за совршена стабилност
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика метал
 • Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,4 kg
 • Приклучна моќ: 250 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.