-16%

GORENJE Апарат за турско кафе TCM 300 W

 • Боја: Бела
 • Големина на садот: 0,3 l
 • Куќиште: Пластика метал
 • Лесно чистење

1,530.00 ден 1,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на садот: 0,3 l
 • Ротација 360°
 • Лесно чистење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Основа
 • Куќиште: Пластика метал
 • Боја: Бела
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 26 × 18 × 14,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,8 kg
 • Приклучна моќ: 800 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.