-34%

GORENJE Апарат за цедење масло OP650W

 • Ладното цедено масло ги задржува хранливите материи
 • Моќност: 650 W
 • Ефикасност (max): 50 %
 • Време на работа (max): 30 мин

19,790.00 ден 12,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 650 W
 • Ефикасност (max): 50 %
 • Ладното цедено масло ги задржува хранливите материи
 • Време на работа (max): 30 мин
 • Продолжено време на работа
 • Лесно чистење
 • Оn/Off копче
 • Сад за масло
 • Сад за пулпа
 • Филтер за масло за одлични резултати
 • Четка за чистење за лесно одржување
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Заштитна ракавица
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Материјал на сврделот: Не’рѓосувачки челик
 • Капацитет (max): 2 kg/h
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 18 × 30 × 35 cm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.