-13%

GORENJE 5 во 1 Aqua Station K10BY

 • Големина на садот: 1 l
 • Приклучна моќ: 800 W
 • Боја: Бела
 • Ротација 360°4,250.00 ден 3,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на садот: 1 l
 • Ротација 360°
 • Автоматско исклучување
 • Дигитален
 • Рачно отворање на капакот
 • Индикатор за нивото на водата
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика метал
 • Боја: Бела
 • Моќност на грејачот: 800 W
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 15,5 × 24 × 15,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,4 kg
 • Приклучна моќ: 800 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.