-11%

GoPro Заштита за камера Super Suit

  • До длабочините до 60m
  • Штити од прашина и остатоци
  • Вклучува водоотпорен и скелетен backdoors
  • Рамен стаклен објектив4,480.00 ден 3,999.00 ден

Спореди

Опис

  • До длабочините до 60m
  • Штити од прашина и остатоци
  • Вклучува водоотпорен и скелетен backdoors
  • Рамен стаклен објектив

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.