-11%

GoPro Торбичка Casey (Camera + Mounts + Accessories Case)

  • Може да ги чува вашите HERO фото апарати, плус држачи и додатоци
  • Работи со сите GoPro HERO модели
  • Отстранлив држач за помали предмети4,480.00 ден 3,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Може да ги чува вашите HERO фото апарати, плус држачи и додатоци
  • Работи со сите GoPro HERO модели
  • Отстранлив држач за помали предмети

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.