-11%

GoPro Рамка The Frame

  • Рамката е мал лесен начин за монтирање на GoPro
  • Овозможува ултра компактно монтирање со низок профил
  • Интегрираното затворање го отстранува апаратот брзо и лесно3,360.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Рамката е мал лесен начин за монтирање на GoPro
  • Овозможува ултра компактно монтирање со низок профил
  • Отворениот дизајн обезбедува оптимално зачувување на звук за време на активностите со ниска брзина, плус пристап до microSD, Micro HDMI и USB
  • Интегрираното затворање го отстранува апаратот брзо и лесно
  • Рамката не е водоотпорна и не е наменета за употреба во екстремни услови кога нечистотијата и остри предмети можат да го оштетат објективот на фотоапаратот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.