-9%

GoPro Камера HERO7 WHITE

 • Видео од 1080p
 • Снимајте фотографии од 10MP
 • Водоотпорен до 10m
 • Гласовна контрола15,400.00 ден 13,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Фотографија 10MP
 • Видео 1080p 60
 • Вградена батерија
 • Водоотпорност до 10m
 • Touch дисплеј со zoom
 • Standard стабилизатор
 • Гласовна контрола
 • Автомоатско префрлање на вашиот телефон
 • Time Lapse снимање на видео
 • Slo-Mo 2x
 • QuikStories
 • 2 микрофони
 • Wi-Fi + Bluetooth®
 • Конектирање со GoPro App
 • Ауто Upload на Cloud

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.