-9%

GoPro Камера HERO7 SILVER

 • Видео од 1440p
 • Снимајте фотографии од 10MP
 • Водоотпорен до 10m
 • Гласовна контрола

22,600.00 ден 20,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Фотографија 10MP
 • Видео 4K30 1440p
 • Вградена батерија
 • Водоотпорност до 10m
 • Touch дисплеј со zoom
 • Standard стабилизатор
 • Гласовна контрола
 • Автомоатско префрлање на вашиот телефон
 • Time Lapse снимање на видео
 • Slo-Mo 2x
 • GPS
 • QuikStories
 • 2 микрофони
 • Wi-Fi + Bluetooth®
 • Конектирање со GoPro App
 • Ауто Upload на Cloud

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.