-9%

GoPro Камера HERO7 BLACK со гратис резервна батерија

 • Видео од 1080p
 • Снимајте фотографии од 12MP
 • Водоотпорен до 10m
 • Гласовна контрола29,690.00 ден 26,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Фотографија 12MP
 • Видео 4K60 1440p
 • Отстранлива батерија
 • Водоотпорност до 10m
 • Touch дисплеј со zoom
 • HyperSmooth стабилизатор
 • Гласовна контрола
 • Wake on глас
 • Автомоатско префрлање на вашиот телефон
 • Time Lapse снимање на видео
 • Slo-Mo 8x
 • Live Streaming
 • SuperPhoto
 • TimeWarp Video
 • GP1 Chip
 • GPS
 • QuikStories
 • Advanced Metadata
 • Protune
 • Karma Compatible
 • Super Suit (Protection + Dive Housing) Compatible
 • Аудио
 • Намалување на гласноста на ветерот
 • 3 микрофони
 • Стерео
 • Сиров Audio формат .wav
 • Wi-Fi + Bluetooth®
 • Конектирање со GoPro App
 • Ауто Upload на Cloud

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.