-11%

GoPro Камера Fusion

  • Најсовремен GoPro досега
  • Снимајте извонредно 360 видео во 5.2K
  • Фотографии од 18MP
  • Контрола преку мобилна апликацијаДостапност:

Нема на залиха

51,510.00 ден 45,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Доживејте ја реалноста со Fusion
  • Најсовремен GoPro досега
  • Снимајте извонредно 360 видео во 5.2K
  • Водоотпорно до 16 ‘
  • Фотографии од 18MP
  • Контрола преку мобилна апликација

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.