-11%

GoPro Држач The Handler

 • Удобна рачка за акциони камери
 • Обезбедува рачна поддршка и стабилност
 • Може да се користи во или надвор од водата
 • Го задржува апаратот на камерата ако се исфрли во вода2,130.00 ден 1,899.00 ден

Спореди

Опис

 • Добијте солиден стисок на вашиот GoPro и држете го подобар од кога било досега со The Handler
 • Овој држач ви дава стабилност и контрола за да добиете снимка, а основата за брзо ослободување ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу монтирањата
 • Лесно е да го насочите вашиот фото апарат и да снимите неколку различни агли
 • Оставете го во водата и светлиот портокалов крај на рачката се појавува на површината, што го прави лесно да се забележи.
 • Можете да снимате во и околу водата без загриженост
 • Удобна, не-лизгачка конструкција за сигурен зафат
 • Совршен за сурфање, кајак, wakeboarding и други спортови на вода
 • Светло портокалов дел кој е лесно да се забележи ако некогаш го испуштите во вода
 • Овозможува постабилна снимка од држење на камерата со рака
 • Јаже за ремен за околу рака вклучен за дополнителна безбедност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.