-11%

GoPro Држач на камера Chesty (Performance Chest Mount)

  • Поставен за стабилност и удобност
  • Стандардна монтажа со 3 врвови
  • Прилагодлива една големина одговара на сите дизајни2,800.00 ден 2,499.00 ден

Спореди

Опис

  • Флексибилна градителка го олеснува снимањето на извонредни снимки без раце од градите
  • Поставен за стабилност и удобност
  • Стандардна монтажа со 3 врвови
  • Прилагодлива една големина одговара на сите дизајни
  • Брзо ослободување на копчето за лесно ослободување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.