-11%

GoPro Држач Helmet Front + Side Mount

  • Нуди максимална прилагодливост за различни снимки и за снимање на агли
  • Со вклучениот склоп за вртење, лесно се прилагодува, ротира и насочува додека е монтиран апаратот2,800.00 ден 2,499.00 ден

Спореди

Опис

  • Нуди максимална прилагодливост за различни снимки и за снимање на агли
  • Со вклучениот склоп за вртење, лесно се прилагодува, ротира и насочува додека е монтиран апаратот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.