-11%

GoPro Држач 3-Way

  • 3-насочни функции
  • Преклопувачкиот продолжен раб со тринасочна прилагодливост4,810.00 ден 4,299.00 ден

Спореди

Опис

  • 3-насочни функции за монтирање како прифат за камерата, рачка за преклопување и статив за разновидност
  • Преклопувачкиот продолжен раб со тринасочна прилагодливост ви овозможува да снимате снимки од точка на гледање,слики или снимки од себе
  • Раширениот дизајн ги мери 20 “кога се проширува и паѓа до 7.5” за компактно складирање
  • Статив што е сместен во внатрешноста на рачката ви овозможува да ја задржите вашата камера стабилна за да обезбедите јасни снимки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.