-13%

GENUX Плинска скара 49х41,5

– Површината за печење е изработена од емајлирана плоча, димензии на површината за печење (w / d): 49 / 41,5 cm, моќност: 5,8 kW, големина на скара (w / d / h): 62/43/20 cm, повеќестепен прилагодлив режач.


11,030.00 ден 9,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Површината за печење е изработена од емајлирана плоча, димензии на површината за печење (w / d): 49 / 41,5 cm, моќност: 5,8 kW, големина на скара (w / d / h): 62/43/20 cm, повеќестепен прилагодлив режач.
  • Повеќестепената прилагодлива моќност на горилникот овозможува оптимална контрола на температурата, што значи и оптимална дистрибуција на топлина низ целата површина за печење.
  • Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.