-10%

GEJZER Вита филтер за славина 61004

 • Филтер за славина без аератор
 • Температура на третираната вода до мах  40°C
 • Се монтира како додаток на славината
 • Боја: бела990.00 ден 890.00 ден

Спореди

Опис

 • Филтер за славина без аератор
 • Лесна монтажа на славина со пречник 14-16 мм
 • Ги одстранува: тешките метали, нечистотиите и микроорганизмите
 • Температура на третираната вода до мах  40°C
 • Оптимална филтрација на водата  0.5 L/min
 • Работен притисок  мин. 0.5 bar
 • Капацитет при регенерација 300–500 L вода
 • Вкупен капацитет 3000 L вода
 • Внатрешен арагонски филтер патрон за прочистување на водата
 • Протокот на водата се регулира со вртење на куќиштето
 • Квалитетот на Гејзер филтерите е потврдена од повеке од 20 квалификувани институции и има бројни награди од независни институти :
  – Pasteur St. Petersburg Research Institute of Epidemiology and Microbiology
  – A.N. Sysin Research Institute of Human Ecology and Environmental Hygiene
  – Kirov Military Medical University
  – Research Institute of Influenza
  – International Center for Esthetic Medicine
  – Testing Center of the Research Institute of Precision Mechanics
  – NSF (US National Science Foundation)
 • Произведен е со пластично куќиште со бела боја
 • Произведено во Руска федерација

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.