-10%

GEJZER Вега Бокал 62040P

 • Бокал за филтрирање на вода
 • Волумен на резервоарот на бокалот 3 л
 • Го подобрува мирисот и вкусот на водата
 • Боја: син1,199.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

 • Бокал за филтрирање на вода
 • Волумен на резервоарот на бокалот 3 л
 • Автоматско полнење
 • Со 2 приложени филтерски патрони  301 ( 250л) & 501 (350л)
 • Брзина на филтрацијата 0,4 – 0,2 л/мин
 • Температура на водата до 40º С
 • Корисна запремнина 1,6 л
 • Волумен на филтер инката  е 1,4 л
 • Едноставен начин да се исчисти водата во стан, куќа во природа
 • Не бара постојана врска со снабдувањето со вода
 • Има ергономски дизајн, голема палета на бои
 • Со висок степен на прочистување на водата
 • Филтерскиот патрон е врзан со навои за бокалот во солидна стега
 • Филтерскиот патрон содржи содржи висок квалитет на упијувачи и материјал каталон.
 • Каталон е материјал патентиран од компанијата Гејзер и ја прочистува водата од сите познати загадувачи
 • Го подобрува мирисот и вкусот на водата !  .
 • Патентираниот материјал КАТАЛОН кој ја прочистува водата од : колоидно железо, тешки метали, нечистотии .
 • Каталон го задржува природниот минерален состав на изворната вода.
 • Висок квалитетниот активен јаглен ги одстранува : хлорот, органски и органохлорни соединенија,
 • Активното сребро во филтерот ефикасно да го блокира протокот и ширењето на било какви бактерии и вируси.
 • Механички пост филтер го спречува мешањето на филтрациските материјали назад во прочистената вода.
 • Сите филтерските патрони Гејзер можат да се монтираат на било кој бокал од Гејзер
 • Бокалот е направен од високо квалитетна пластика
 • Материјалот на садот е “ Bisphenol A free “ , безбедна за здравјето
 • Бокалот може да се пере во машина за миење садови ( без патронот)
 • Боја: син

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.