-13%

Фрижидер со една врата GORENJE R4141PW

– Енергетска класа A+
– 2 тркалца/2 прилагодливи ногарки
– Климатска класа – Суптропска / Нормална
– Вкупен нето капацитет 242 l


17,810.00 ден 15,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Primary линија
 • Енергетска класа A+
 • Боја Бела
 • Лево/десно отворање на врата
 • 2 тркалца/2 прилагодливи ногарки
 • Климатска класа – Суптропска / Нормална
 • Вкупен нето капацитет 242 l
 • Волумен на разладниот дел: нето 242 l
 • Проценета годишна потрошувачка на енергија за четиричлено домаќинство 128 kWh
 • Механичко управување
 • Индикатор за отворена врата
 • Полица за шишиња на вратата
 • Сад за шишиња без држач
 • 3 полици на вратата
 • ЛЕД осветлување
 • Број на стаклени полици 3 pcs
 • Стаклена(и) полица(и) 4 pcs
 • Сад за јајца 1
 • Бучност 40 dB(A)
 • 1 компресор
 • Разладувачка течност R600A
 • Скриен кондензатор во куќиштето на апаратот
 • Димензии ШхВхД: 550х1434х542 mm
 • Нето тежина на апаратот 38 kg
 • Приклучна моќ 220-240 V
 • Приклучна моќ 70 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.