-9%

FOX Телевизор 43 DLE 172

– FULL HD 1920×1080
– ATV/DTV-C,T,T2; Влезови AV, HDMI X3, VGA, USB X1
– PVR снимање
– Звучници: 2 x 10W


13,200.00 ден 12,000.00 ден

Спореди

Опис

 • FULL HD 1920×1080
 • ATV/DTV-C,T,T2; Влезови AV, HDMI X3, VGA, USB X1
 • PVR снимање
 • Звучници: 2 x 10W
 • Мени: Српско
 • Агол на гледање: 178°
 • Постолје: пластично
 • Тежина: 7kg
 • Време на чекање: 8ms
 • Позадинско осветлување: DIRECT LED (DLED)
 • Динамички контраст: MEGA CONTRAST
 • Осветленост на екранот: 250cd
 • Подвижна резолуција: 600 RMR
 • Големина на екран 43”
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.