-10%

FOX Телевизор 40 DLE 462

– FULL HD 1920×1080
– ATV/DTV-C,T,T2 ; Scart, HDMIx3, VGA, USB x2, Podržava CI+
– Звучници: 2 x 10W
– PVR снимање


11,700.00 ден 10,500.00 ден

Спореди

Опис

 • FULL HD 1920×1080
 • ATV/DTV-C,T,T2 ; Scart, HDMIx3, VGA, USB x2, Podržava CI+
 • Звучници: 2 x 10W
 • PVR снимање
 • Мени: Српско
 • Агол на гледање: 178°
 • Постолје: пластично
 • Време на чекање: 8ms
 • Тежина: 6,1kg
 • Позадинско освелтување: DIRECT LED (DLED)
 • Динамички контраст: MEGA CONTRAST
 • Осветленост на екранот: 250cd
 • Подвижна резолуција: 600 RMR
 • Големина на екран 40”
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.