-13%

FOX Телевизор 32 DLE 188

– 1366х768 HD Ready
– Големина на екран 32”
– Android
– HDMI x 3; VGA; USB; Cl+ ATV/DTV-T/C/T2


9,800.00 ден 8,500.00 ден

Спореди

Опис

 • 1366х768 HD Ready
 • Големина на екран 32”
 • Android
 • HDMI x 3; VGA; USB; Cl+ ATV/DTV-T/C/T2
 • Поддржува споделување на екран од мобилен телефон
 • Можност за контрола преку мобилен телефон
 • Меморија 8 GB RAM 1GB
 • Интегриран Wi-Fi
 • Време на чекање: 8ms
 • Звучници: 2 x 10W
 • Мени: Српско
 • Агол на Гледање: 178°
 • Тежина 4кг
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.