-12%

FIELDMANN Тример FZS 2000-E

  • електричен мотор
  • Распон на шишање 20 cm
  • Тежина 1,2 кг
  • Приклучна сила : 250W

 


1,810.00 ден 1,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Распон на шишање 20 cm
  • Тежина 1,2 кг
  • Приклучна сила : 250W
  • ширина на сечење : 200 мm
  • електричен мотор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.