-12%

FIELDMANN Текстилен филтер FDU 901001 E

  • Текстилна капа за модел FDU 201001 Е
  • Филтрирање преку памук влакна
  • Редовна замена го спречува оштетувањето на вакумот410.00 ден 360.00 ден

Спореди

Опис

  • Текстилна капа за модел FDU 201001 Е
  • Филтрирање преку памук влакна
  • Редовна замена го спречува оштетувањето на вакумот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.