-10%

FIELDMANN Правосмукалка за пепел FDU 201001 E

  • Боја : црна
  • Вшмукување на пепел до 40 ° C
  • Јачина на мотор: 1000W
  • Волумен на вреќичката: 20 l3,510.00 ден 3,170.00 ден

Спореди

Опис

  • Правосмукалка за пепел за чистење на внатрешност на камини
  • Боја : црна
  • Јачина на мотор: 1000W
  • контејнер 20l
  • вшмукување на пепел до 40 ° C

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.