-12%

FIELDMANN Косилка за трева FZR 2025-E

 • Распон на шишање 32 cm
 • Тежина 7,25кг
 • 4 тркала
 • Приклучна сила : 1300W
Достапност:

Нема на залиха

5,450.00 ден 4,790.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Распон на шишање  32 cm
 • Тежина 7,25кг
 • 4 тркала
 • Приклучна сила : 1300W
 • 3 позиции
 • висина на сечење : 20/38/56 мм
 • површина на косење 650 m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.