-12%

FIELDMANN Хепа филтер FDU 9003

  • За правосмукалка FDU 2002-E , FDU 2006-E
  • Високо квалитетен материјал
  • Постигнување максимално чист воздухДостапност:

Нема на залиха

410.00 ден 360.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • За правосмукалка FDU 2002-E , FDU 2006-E
  • Високо квалитетен материјал
  • Постигнување максимално чист воздух

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.