-12%

FIELDMANN Градинарска скара FZG 1009

  • Хромирана решетка
  • Големина : 41 cm
  • На јаглен
  • Висина на печење : 58 cmДостапност:

Нема на залиха

2,040.00 ден 1,799.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Хромирана решетка
  • На јаглен
  • Големина :ø 41 cm
  • Висина на печење: 58 cm
  • 2 тркала
  • Капак

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.