-13%

FIELDMANN Градинарска скара FZG 1003 торба

  • Хромирана решетка
  • Големина : 25 cm
  • На јаглен
  • Торба за пијалоциДостапност:

Нема на залиха

1,480.00 ден 1,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Хромирана решетка
  • Големина : 25 cm
  • На јаглен
  • Торба за пијалоци
  • пренослива

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.