-11%

FIAT Електричен тротинет F500-F85

– Црна боја
– Предно и задно светло
– LED дисплеј
– Мак. брзина: 20-25 km/hour


27,999.00 ден 24,999.00 ден

Спореди

Опис

 • 8.5″ преклоплив електричен скутер
 • Црна боја
 • Предно и задно светло
 • LED дисплеј
 • Мак. брзина: 20-25 km/hour
 • Нагиб: 15 степена
 • Обсег со полна батерија: 15KM-25KM
 • Носивост:140kg
 • Полнач: 42V1.5A
 • Време на полнење: 3-4 hours
 • Мотор: 36V 350W
 • Задна диск кочница
 • Отпорен на прашина и прскање (водоотпорен рејтинг IP54)
 • Батерија LG 36V7.8AH

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.