-12%

FERRE Плински шпорет C6340G Inox

 • Боја: инокс
 • Дупло стакло
 • Фурна на  плин
 • 4 решоа на плин13,980.00 ден 12,302.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: инокс
 • Целосен шпорет на плин
 • Фурна на  плин 4 решоа на плин
 • Електронско палење на решоата
 • 1 тепсиа
 • 1 решетка
 • Дупло стакло
 • Капак
 • Trendy Design
 • GAS Pype System
 • Сертификат за квалитет CE
 • Сертификат за сигурност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.