-12%

RGLUX Плински шпорет C 6340G-W

 • Боја: бела
 • Дупло Стакло
 • Фурна на Плин
 • 4 Решоа на плин11,040.00 ден 9,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Фурна на Плин
 • 4 Решоа на плин
 • 1 Тепсиа , 1 Решетка
 • Дупло Стакло
 • Капак
 • Тренди Дизајн
 • Еуропоол ГАС Пипе систем
 • Сертификати за квалитет
 • Сертификати за сигурност
 • Сертификати за Економичен производ

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.