-13%

SAMDAN Округла фурна 1007

– Округла Фурна Samdan 1007
– Греачи: 2
– Релна на струја


3,440.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Округла Фурна Samdan 1007
  • Греачи: 2
  • Релна на струја
  • 3 Функции за релната
  • 1 Тепсија
  • Боја: Емајлирана

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.