-12%

FAVORIT СЕТ Вградна фурна и вградна плотна 4 – J INOX

– енергетска класа: A
– 8 позиции на контролна склопка на рерна
– волумен на рерна: 65 L


Достапност:

Нема на залиха

18,640.00 ден 16,400.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Независна рерна:

 • димензии В/Ш/Д: 59/59,5/55 cm
 • енергетска класа: A
 • 8 позиции на контролна склопка на рерна
 • волумен на рерна: 65 L
 • контролно копче за рерна
 • копче за термостат на рерна
 • иноксна управувачка табла
 • светло во рерна
 • една решетка и длабока тава
 • турбо вентилатор
 • грејачи: горе-1200 W; доле-1100 W
 • грил грејач : 1000 W

Независна стакло-керамичка плоча:

 • вградни димензии В/Ш/Д: 4,1/59/52 cm
 • 4 зони на греење
 • големина на зоните: (2x 145mm од 1200 W) (2x 180 mm од 1800 W)
 • контрола на допир
 • заклучување на плочата

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.