-12%

FAVORIT Машина за садови MS 7000 inox

 • Енергетска класа А++
 • Класа на сушење: A
 • Број на комплети : 12
 • 5 години гаранција17,890.00 ден 15,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа А++
 • Класа на сушење: A
 • Број на комплети : 12
 • Број на програми : 7
 • Потрошувачка на вода за еден циклус :12 L
 • Траење на програма (стандарден циклус): 165 минути
 • Енергетска потрошувачка : 0,90 Kwh
 • Заштита од поплава
 • Прилагодувачка корпа
 • Бучавост при работа : 57 dB
 • Боја: инокс
 • On/off копче
 • Рачка на врата
 • Start/pause копче
 • Копче на вртење за селектрирање на програмите
 • Индикатори за текот на работата на програмата
 • Детско заклучување
 • Димензии: В/Ш/Д 85/60/60

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.