-10%

FAVORIT Машина за садови MS 5000 silver

 • Енергетска класа А++
 • Класа на сушење: A
 • Број на комплети : 12
 • 5 години гаранција17,300.00 ден 15,500.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа А++
 • Класа на сушење: A
 • Број на комплети : 12
 • Број на програми : 4
 • Еден циклус:12,4 л до 17,2 л вода соодветно на програмата
 • Траење на програма (стандарден циклус): 155 мин
 • Енергетска потрошувачка: 0,95 KWh
 • Заштита од поплава
 • Прилагодувачка кошара
 • Боја: silver
 • On/Off копче
 • Рачка на вратата
 • Start/pause копче
 • Копче на вртење за селектирање на програмите
 • Индикатори за текот на работата на програмата
 • Димензии: В/Ш/Д 85/60/60

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.