-10%

FAVORIT Машина за садови MS 3000 silver

 • Енергетска класа А++
 • Класа на сушење: A
 • Број на комплети : 10
 • 5 години гаранција16,500.00 ден 14,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа А++
 • Класа на сушење: A
 • Број на комплети : 10
 • Број на програми : 6
 • Потрошувачка на вода за (стандарден циклус):11 L
 • Траење на програма (стандарден циклус): 198 мин
 • Енергетска потрошувачка (стандарден циклус): 0,73 KWh
 • Заштита од поплава
 • Прилагодувачка корпа
 • Боја: инокс
 • On/Off копче
 • Рачка на вратата
 • Start/pause копче
 • Ккопче на вртење за селектирање на програмите
 • Ииндикатор за текот на работата на програмата
 • Индикатор за недостиг на сол
 • Индикатор за недостиг на средство за плакнење
 • Димензии: В/Ш/Д 85/45/60

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.