-10%

FAVORIT Машина за перење MP 5051

– Димензии (В/Ш/Д) 84,50/59,70/49,70 cm
– Вртежи во минута (RPM) 500
– Капацитет 5 КГ.
– Ииноксен барабан 42 Л.


14,200.00 ден 12,800.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии (В/Ш/Д) 84,50/59,70/49,70 cm
 • Вртежи во минута (RPM) 500
 • Капацитет 5 КГ.
 • Ииноксен барабан 42 Л.
 • Програми 15
 • Електронски програмер
 • Копче за контрола на температура
 • Енергетска класа А++
 • Еко систем за заштеда на енергија
 • Заштита против протекување
 • Заштита против пена
 • Систем за автоматски баланс
 • Систем за детектирање на грешки
 • Детско заклучување
 • Отстранувачки горен капак
 • Потрошувачка на енергија 147 Kwh/annum
 • Потрошувачка на вода (Л/ГОД.) 9240 L/ annum
 • Бучава при перење 58 dB
 • Бучава при центрифугирање 71 dB
 • Брза програма: 15 минути на 30 C
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.