-12%

Комбиниран Фрижидер FAVORIT CF 331

Комбиниран фрижидер FAVORIT CF 331
– димензии В/Ш/Д: 170/54/59.5 cm
– бруто/нето волумен: 270/268 L
– ладилник/замрзнувач нето волумен: 184/84 L
– Енергетска класа: А+


14,400.00 ден 12,680.00 ден

Спореди

Опис

 • димензии В/Ш/Д: 170/54/59.5 cm
 • бруто/нето волумен: 270/268 L
 • ладилник/замрзнувач нето волумен: 184/84 L
 • Енергетска класа: А+
 • Гас: Р 600 A
 • боја: бела/сребрена
 • изменливи врати
 • регулирачки ногарки
 • дел за млечни производи
 • фиксни рачки за врата
 • држач за јајца
 • прилагодувачки полици на врата
 • прилагодувачки стаклени полици
 • комора за замрзнување со транспарентни фиоки
 • Потрошувачка на ел. енергија: 257 kWh / год
 • Ниво на бучност: 41 dB
 • Волумен: бруто 184 L / нето 84 L
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.