-7%

eSTAR Таблет ES-THEMED2-STARWARS

– Екран 7”, TN panel, 1024×600
– Процесор AllWinner Cortex A7 QuadCore 1.20GHz
– RAM 1GB
– Интерна меморија 8GB, microSD до 32GB


Достапност:

Нема на залиха

3,900.00 ден 3,620.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Екран 7”, TN panel, 1024×600
 • Процесор AllWinner Cortex A7 QuadCore 1.20GHz
 • Графика Mali 400MP2
 • RAM 1GB
 • Интерна меморија 8GB, microSD до 32GB
 • Оперативен систем Android 6.0
 • Предна камера 0.3 MPix
 • WiFi
 • Звучници
 • Микрофон
 • G-senzor
 • Батерија 2700mAh
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.