-9%

eSTAR Таблет ES-BEAUTY во боја по избор

– Интерна меморија: 8 GB
– Дијагонала: 7″
– Оперативен систем: Android 7.1
– RAM: 1 GB


Достапност:

Нема на залиха

3,399.00 ден 3,090.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Дијагонала: 7″
 • Резолуција: 1024 x 600 pix
 • Екран: LCD, HD екран
 • Оперативен систем: Android 7.1
 • Тип на процесор: ARM 1,3 GHz Quad Core ARM Cortex A7, Rockchip RK3126
 • Графика: Mali-400 MP2, Open GL ES2.0, Open CL1.x, DX 9.3
 • RAM: 1 GB LPDDR3
 • Интерна меморија: 8 GB
 • Приширување на меморија: microSD (TransFlash) до 32 GB
 • Предна камера: 0,3 Mpix
 • Микрофон
 • Стерео звучници
 • Сензор: G-Sensor
 • Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
 • 4G (LTE): не
 • GPSe: не
 • Docking конектор: не
 • Приклучоци:
  – Micro-USB
  – Излез за слушалки
 • Батерија: Li-ion 2400 mAh
 • Димензии: 191,5 x 109,5 x 10,5 mm
 • Тежина: 284 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.