-15%

ENERGIZER Мобилен телефон ENERGY E10

– Технологија GSM
– Димензии 110x47x14.3 mm
– Тежина 69 g


1,290.00 ден 1,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Технологија GSM
 • Димензии 110x47x14.3 mm
 • Тежина 69 g
 • Hybrid Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by)
 • Дисплеј TFT, 256K colors
 • Големина 10.2 cm2
 • Резолуција 128 x 160 pixels
 • Мемориска картичка microSDHC
 • Телефонски именик Yes
 • Историја на повици Yes
 • Една VGA камера
 • Видео No
 • Звучник Yes
 • WLAN No
 • Bluetooth 2.0
 • GPS No
 • FM radio
 • USB microUSB 2.0
 • SMS
 • Батерија Li-Ion 1000 mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.