-12%

ELMA Пегла без пареа TP -001

 • Боја : портокалова
 • Пегла без пареа
 • Приклучна сила : 1200 W
 • Рачка од бакелит

 

 


2,060.00 ден 1,810.00 ден

Спореди

Опис

 • Пегла без пареа
 • Боја : портокалова
 • Контрола на температура на повеќе нивоа
 • Специјална подлога од силумин(AL SI)
 • Рачка од бакелит
 • Останати делови изработени од инокс
 • Тежина на пеглата 1,4 кг
 • Јачина: 1200 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.