-12%

ELMA Пегла без пареа CP-002

 • Боја : циклама
 • Пегла без пареа
 • Приклучна сила : 1200 W
 • Контрола на температура на повеќе нивоа2,080.00 ден 1,830.00 ден

Спореди

Опис

 • Пегла без пареа
 • Боја : циклама
 • Приклучна сила : 1200 W
 • Тежина на пеглата 1,2 кг
 • Контрола на температура на повеќе нивоа:
  – ниска температура за свила и најлон
  – средна температура за свила и волна
  – висока температура за памук и платно

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.